KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051231
nr 1305 1231
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Körsbär. Signerad. Olja på pannå, 17x22 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:35:22
600 kr
1.000 kr